Kurumsal

Prens Adaları manzarasına hakim mekanda, usta aşçıların elinden çıkan, hiç bir balık restoranında bulamayacağınız Cunda mutfağına has, leziz deniz mahsüllerini tadabilir,mekanda konforu ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.


Galatalı Balık, şık tasarımı ve  birbirinden lezzetli Cunda mutfağı çeşitleri ile balıkseverlerin  gözdesi, sürprizlerle dolu bir mekan.


Mekanın, Prens Adaları manzarasına hakim teras katında, güzel havaların ve muhteşem manzaranın keyfini çıkartabilir, bar bölümde keyfili saatler geçirebilirsiniz. Salonun  bir duvarında cam sanatçısı Tülin Akgül'ün elinden çıkma, iddalı cam  çalışması mekandaki tasarım anlayışının bir göstergesi. Dostlarınızla konforlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz restoran katı mekanın tüm sıcaklığını ve kalitesini hissedeceğiniz bir bölüm. Mekanın şıklığının yanında, ege yöresine ait otlarla ve malzemelerle yapılan mezeler,  kaliteyi hen an hissetmenizi sağlıyor.Günlük olarak, bölgedeki olta balıkçılarından   tedarik edilen balıklar ve cunda dan gelen taze  deniz mahsulleriyle  her zaman taze ve sağlıklı ürünler tadabilirsiniz.

 
 
 
Yerinizi Ayırtın!

Binbir çeşit otları ve deniz mahsülleri ile ünlü Cunda Mutfağı, Galatalı Balık'da sizleri bekliyor.

Rezervasyon